Shopping cart

Golo Gastronomija: MAITINGI RECEPTAI SUbalansuotam GYVENIMO BŪD (Paperback)

Golo Gastronomija: MAITINGI RECEPTAI SUbalansuotam GYVENIMO BŪD By Justinas Krivonis Cover Image
$44.98
Backordered

Description


Sveiki atvykę į GOLO gastronomijos pasaulį
Sioje kulinarijos knygoje kviečiame leistis į kulinarinę kelionę, kuri atitinka GOLO dietos principus. Demesys visaverčiam maistui, subalansuotai mitybai ir sąmoningam valgymui, GOLO dieta įgalina zmones kontroliuoti svorį ir bendrą gerovę. Si kulinarijos knyga yra jūsų GOLO keliones palydove, siūlanti maistingus receptus, kurie dziugina jūsų skonio receptorius ir padeda siekti sveikatos tikslų. GOLO dieta yra orientuota į ideją subalansuoti insulino lygį, skatinti sveiką medziagų apykaitą ir aprūpinti organizmą maistinių medziagų turinčiu maistu. Sioje kulinarijos knygoje svenčiami sie principai, pristatomi skanūs ir patenkinami receptai, kuriuose yra naudingų ingredientų ir įvairių kulinarinių tradicijų skonių. Jis sukurtas taip, kad įkveptų ir įgalintų jus gaminti maistą, kuris būtų maitinamas ir malonus, todel jūsų GOLO patirtis taps kulinariniu nuotykiu.
Siuose puslapiuose rasite receptų, kuriuose yra sviezių produktų, liesų baltymų ir nesmulkintų grūdų, lobyną. Nuo ryskių salotų ir sočių sriubų iki skanių pagrindinių patiekalų ir desertų be kaltes - mes sukūreme kolekciją, kuri patenkina įvairius skonius ir mitybos nuostatas. Kiekvienas receptas yra apgalvotai sukurtas taip, kad būtų uztikrinta subalansuota mityba ir porcijų kontrole, kartu suteiktų jūsų trokstamų skonių ir pasitenkinimo. 8 Tačiau si kulinarijos knyga yra daugiau nei tik receptų rinkinys. Taip pat pristatome GOLO dietos principus ir mokslą, pateikdami įzvalgų, kaip ji palaiko svorio valdymą ir bendrą gerovę. Be to, dalijames praktiniais patarimais, kaip planuoti maistą, apsipirkti bakalejos parduotuvese ir gaminimo būdus, kurie pades jums pasitiketi savo kulinarine kelione.
Taigi, nesvarbu, ar esate naujokas GOLO dietoje, ar patyręs pasekejas, ieskantis naujo įkvepimo, "GOLO gastronomija: maitinantys subalansuoto gyvenimo būdo receptai" bus jūsų vadovas. Pasiruoskite savo lekstę paversti skonių, spalvų ir tekstūrų drobe, kuri maitina jūsų kūną ir patenkina jūsų skonio receptorius


Product Details
ISBN: 9781835317136
ISBN-10: 1835317138
Publisher: Justinas Krivonis
Publication Date: August 2nd, 2023
Pages: 252
Language: Lithuanian