Shopping cart

Zero Belly Yemek Kİtabi (Paperback)

Zero Belly Yemek Kİtabi By Mehmet Ünal Cover Image
$44.47
Usually Ships in 1-5 Days

Description


Zero Belly Yemek Kitabı'na hoş geldiniz
Bu besleyici tarifler koleksiyonunda, sizi daha sağlıklı bir kendinize doğru bir yolculuğa ıkmaya davet ediyoruz. Zero Belly yaklaşımı, v cudunuzu dengeli bir metabolizmayı destekleyen, yağ yakmaya yardımcı olan ve genel refahı destekleyen sağlıklı i eriklerle beslemeye odaklanır. Bu yemek kitabı, sağlık ve zindelik hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak lezzetli yemekler yaratma rehberinizdir. Zero Belly'de yiyeceklerin hem besleyici hem de tatmin edici olabileceğine inanıyoruz. Besin değeri ve lezzeti y ksek, ilave şeker, sağlıksız yağ ve suni i erik i eriği d ş k i eriklere ncelik veren bir tarifler koleksiyonu derledik.
Bu tarifler, metabolizmanızı optimize etmenize, sağlıklı sindirimi desteklemenize ve daha zayıf, daha sağlıklı bir v cut elde etmenize yardımcı olmak i in tasarlanmıştır. Bu sayfalarda, eşitli lezzetleri, dokuları ve mutfakları kapsayan eşitli ağız sulandıran tarifler bulacaksınız. Doyurucu kahvaltılar ve canlı salatalardan leziz ana yemeklere ve su suz tatlılara kadar, g n boyu sizi tok tutacak ve enerjik tutacak ok eşitli bir yemek koleksiyonu oluşturduk. Her tarif, size makrobesinler, vitaminler ve mineraller dengesini sağlarken lezzetli ve hazırlaması kolay olacak şekilde zenle hazırlanmıştır. Ancak bu yemek kitabı, sağlıklı tariflerin bir derlemesinden daha fazlasıdır.
Zero Belly yaklaşımının ilkeleri konusunda size rehberlik edeceğiz, i erik se imiyle ilgili ipu larını paylaşacağız, yemek planlaması i in stratejiler sunacağız ve en iyi sağlık i in v cudunuzu beslemenin arkasındaki bilime dair i g r ler sunacağız. Amacımız, yediğiniz yiyecekler hakkında bilin li se imler yapmanızı sağlamak ve sağlıklı beslenmeye y nelik's rd r lebilir ve eğlenceli bir yaklaşım oluşturmaktır. Bu nedenle, birka kilo vermek, enerji seviyenizi y kseltmek veya sadece daha sağlıklı bir yaşam tarzı benimsemek istiyorsanız, bırakın Zero Belly Yemek Kitabı bu yolculukta size eşlik etsin.
G r n ş n z , hislerinizi ve yaşam şeklinizi değiştirecek lezzetli yemeklerle v cudunuzu beslemeye hazır olun.


Product Details
ISBN: 9781835518533
ISBN-10: 1835518532
Publisher: Mehmet Unal
Publication Date: September 1st, 2023
Pages: 240
Language: Turkish